ZAČNI BLOGOVAT JEŠTĚ DNES

KOMPLETNÍ PRŮVODCE PRO TVÉ BLOGERSKÉ ZAČÁTKY

Pomocník, který tě provede v začátcích tvé blogerské cesty. Jde o pečlivě sestaveného rádce, který pokrývá všechna základní témata, která ti usnadní blogerskou cestu. A pomohou ti dostat se na blogerský vrchol dřív, než většina dnešních blogerek a blogerů.

přes 83 čtenářů

63 stran

6 bonusů

1 úspěšný blog

PRŮVODCE PRO ZAČÁTEK TVÉ BLOGERSKÉ CESTY

Ultimátní zkratka k úspěchu

Dozvíš se, jaká je ultimátní zkratka úspěšných blogerů. Jaké tajemství stojí za jejich úspěchem a také se naučíš, jak sama zvládneš vybudovat takový úspěšný blog.

E-mail marketing a blogování

Pokud pro tebe byl doteď pojem e-mail marketing neznámým slovním spojením, ukážu ti, jak právě tento nástroj může nastartovat tvé blogování, přilákat správné publikum a potenciální zákazníky.

Nový způsob blogování

Ukážu ti, jak začít blogovat tak, abys od prvního dne mohla své blogování nastavit na cestu výdělečného blogu – vydělávat pomocí blogu peníze.

Psaní správných příspěvků

Pomocí zmíněných metod se naučíš, jak psát příspěvky, které budou lidé opravdu číst a které jim přinesou hodnotu a tobě začnou budovat jméno ve tvé oblasti.

Sociální sítě

Návod, jak uspět na sociálních sítích a jak použít sociální sítě ve prospěch tvého blogování.

Bonusový materiál

Bonusový materiál, který pokryje témata psaní perfektních příspěvků, SEO checklist, základy tvorby e-mail listu, užitečné zdroje a další.

Autorka e-booku

Veronika Ježíková

Svůj první blog jsem si založila před víc jak 13 lety. Od té doby se kolem blogování neustále motám. Prošla jsem snad všemi jeho trendy. Pamatuju si doby, kdy jsem si pomocí HTML kódů vlastní stránky i kódovala, kdy jsem měla stránky plné krásné grafiky z mých oblíbených seriálů, kterou jsem tvořila ve PhotoShopu… jsem starý blogerský mazák. Jdu s dobou. Furt se učím něco nového. A stále mě to baví. A vždy mě potěší, když někoho dalšího k tomu namotivuju. To co umím a co jsem za ty roky nasbírala jsem se proto rozhodla předávat dalším, kteří chtějí začít blog. A proto vznikl tento e-book.

Jak to vypadá uvnitř:

Říkají o e-booku:

V mém věku 43 let není úplně jednoduché vplout do blogerských vod, kde kralujou mladí lidé. Ale mám téma, které jsem ještě nikde neviděla a myslím, že by spoustu lidí zajímalo. E-book se mi moc fajn čte, prohlíží, je tam krásná grafika, která mě navede kam potřebuji. Aha momenty, které jsou krásně vypíchnuté ihned zaujmou. Mám z toho e-booku radost, že mu rozumím a že mi poskytuje blogerské zázemí, které jsem opravdu nikde neviděla. 

Eva Vohradníková

blogerka

Co v e-booku najdeš:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.