Začni blogovat ještě dnes.

Přemýšlela jsi někdy nad tím, co stojí za úspěchem slavných blogerek a blogerů?

Jestli existuje nějaká zkratka k úspěchu?

Blog jako zkratka k úspěchu.

Jaké tajemství stojí za jejich úspěchem?
Jak ty sama můžeš vybudovat úspěšný blog, který se stane tvým životním stylem, vizitkou a příjmem.

JIŽ 120 ČTENÁŘŮ

63 STRAN

ZDARMA 6 BONUSŮ

Nelituji ani korunu!

E-book je boží ☺️ Pokulhávam v realizácii, mám totiž malé dieťa a ďalšie na ceste 😂 takže ešte som si nenašla taký systém, aby som svoj projekt dokázala rozbehnúť naplno. ALE doménu aj hosting mám kúpené, Instagram a FB skupinu založené, postupne pracujem na pláne postov a článkov a celkovo obsahu, podľa rád z e-booku. Čiže neľutujem ani korunu a veľmi doporučujem každému, aby začal práve touto celkom drobnou investíciou 🙏❤️

– Lucia Vargová

Blogerské zázemí, které jsem ještě nikde neviděla.

V mém věku 43 let není úplně jednoduché vplout do blogerských vod, kde kralujou mladí lidé. Ale mám téma, které jsem ještě nikde neviděla a myslím, že by spoustu lidí zajímalo. E-book se mi moc fajn čte, prohlíží, je tam krásná grafika, která mě navede kam potřebuji. Aha momenty, které jsou krásně vypíchnuté ihned zaujmou. Mám z toho e-booku radost, že mu rozumím a že mi poskytuje blogerské zázemí, které jsem opravdu nikde neviděla.

– Eva Vohradníková

Nový způsob blogování.

Ukážu ti, jak začít blogovat tak, abys od prvního dne mohla své blogování nastavit na cestu výdělečného blogu – vydělávat pomocí blogu peníze.

Co se naučíš:

Jak to vypadá uvnitř e-booku:

Veronika, těší mě.

Svůj první blog jsem si založila před víc jak 13 lety. Od té doby se kolem blogování neustále motám. Prošla jsem snad všemi jeho trendy. Pamatuju si doby, kdy jsem si pomocí HTML kódů vlastní stránky i kódovala, kdy jsem měla stránky plné krásné grafiky z mých oblíbených seriálů, kterou jsem tvořila ve PhotoShopu…

Jsem starý blogerský mazák. Jdu s dobou. Furt se učím něco nového. A stále mě to baví. A vždy mě potěší, když někoho dalšího k tomu namotivuju. To co umím a co jsem za ty roky nasbírala jsem se proto rozhodla předávat dalším, kteří chtějí začít blog. A proto vznikl tento e-book.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Ing. Veronika Ježíková
verca@nabloguzalezi.cz
www.nabloguzalezi.cz
www.veronikajezikova.cz

© 2020 Veronika Ježíková – Všechna práva vyhrazena.

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů