E-booky

Jak napsat a prodat e-book

Jak napsat a prodat e-book je kompletní průvodce, který vás provede cestou od výběru tématu po propagaci a sběr kontaktů do e-mail listu. Naučím vás, jak e-booky prodávat automatickým procesem, zatímco se třeba koukáte na Netflix. I když ještě nemáte živnostenské oprávnění, můžete pomocí tohoto e-booku začít tvořit e-booky a těmi rozšiřovat svůj e-mail list. A až se do podnikání dáte naplno, budete mít kompletní návod, jak e-booky začít prodávat.

Jak jsem začala vydělávat jako online tvůrce

E-book Jak jsem začala vydělávat jako online tvůrce (a jak můžete začít i vy) má 100 stránek se vším potřebným, co potřebujete vědět, pokud chcete začít vydělávat pomocí online produktů. Nejde jen o teorii, ale ukážu vám i mnoho konkrétních praktických cvičení, která pomůžou na vaší cestě.

E-BOOK 168H LIFESTYLE BLOG

Tento e-book si klade za cíl vám pomoci za sedm dní založit blog, který je připraven potenciálně vydělávat peníze – pokud do něj vložíte dostatečné úsilí.

E-book je rozdělen do 10 kapitol, ve kterých se naučíte všechno základní, co k rozběhnutí nového blogu potřebujete. Pokud již blog vlastníte, nezoufejte, monoho tipů a triků se dá využít i pro již rozběhnutý blog!

20 věcí, které váš blog potřebuje

Seznam 20ti věcí, nezbytností, které by měl na svém blogu mít každý bloger a každá blogerka. Ať teprve začínáte, nebo už blog vedete delší dobu. Rozhodně se vám vyplatí získat seznam těchto dvaceti must-have pro váš blog.

Jak zpeněžit blog

Existuje několik způsobů, jak začít vydělávat peníze pomocí blogu. Sestavila jsem seznam pěti nejčastějších způsobů, jak se dá zpeněžit blog. Pokud vás vydělávání blogem zajímá, klikejte pro více informací.

Theme by 17th Avenue