Výzva už začala, není možné se již zapsat.

📌Bojíš se, že Facebook zase vymyslí nějaký šílený algoritmus, kvůli kterému si tvůj příspěvek přečteš maximálně tak ty? Že se tvé poselství nedostane mezi to publikum, které ho potřebuje slyšet?

📌Mám pro tebe řešení = e-mail list, tedy seznam e-mailových adres, potenciálních klientů, které zajímá, co máš na srdci.

📌Jak takový e-mail list vybudovat? Ha!

📌Zapoj se do této mini 10 denní výzvy, během které ti ukážu, jak položit základ e-mail listu a začít budovat databázi kontaktů, která bude připravená od tebe kupovat.

Průběh E-mail list building challenge

📌Den 1. – 2. – Ujasníš si, proč a jestli potřebuješ e-mail list (jestli je tato výzva pro tebe).

📌Den 3. – 4. – Zvolíš si a vytvoříš perfektní nabídku vhodnou pro tvé publikum.

📌Den 5. – 6. – Napojíš nabídku na e-mail marketing, vytvoříš formulář, který nabídku doručí zájemcům.

📌Den 7. – 8. – Vypustíš nabídku do světa! Jéééj!

📌Den 9. – 10. – Budeš dál pracovat na tvém listu a vytvoříš si budoucí strategii.

Zdravím tě!

Jmenuji se Veronika a jsem zakladatelkou a duší stránky Na blogu záleží, jednoho z nejrychleji rostoucích blogů na téma blogování a online podnikání pro ženy z České a Slovenské republiky.

Zní to hustě, co? Ale neboj, jsem jako ty, online podnikatelka a blogerka.

Na blogerské scéně se pohybuji už víc, než 10 let. A když jsem začala podnikat online, věděla jsem, že budu potřebovat vytvořit databázi kontaktů, které budu moci prodávat své produkty a služby.

Proto bylo jenom logické, že jsem se pustila do tvorby e-mail listu.

Jenomže jsem na začátku neměla vůbec tušení, jak vlastně na to, abych oslovovala jenom ty lidi, které jsem oslovit skutečně chtěla. Neměla jsem strategii a podle toho to vypadalo.

Proto jsem se rozhodla vytvořit tuto 10 denní challenge, abych ti pomohla nastartovat e-mail list tím správným způsobem. Správným v tom smyslu, že do něj budeš sbírat ty kontakty, které na něm budou chtít být a bude je zajímat tvůj obsah.

Doufám, že tě výzva bude nejen bavit, ale také ti pomůže nastartovat tvůj e-mail list, a že tě navede tou správnou cestou!

A co dál?

Omrkni nové články na blogu:

Sleduj mě a blog na sociálních sítích: