KRÁLOVNOU
E-MAIL LISTU

Ovládni svůj e-mail list jako skutečná panovnice 👸🏼 … tedy pevnou rukou a laskavým srdcem zároveň. Kraluj mu takovým způsobem, kterým se dostaneš odběrateli přímo do srdce 💜 a peněženky 💰.

Vzala ti korona byznys? Bojíš se, že Facebook zase vymyslí nějaký šílený algoritmus, kvůli kterému si tvůj příspěvek přečteš maximálně tak ty? Že se tvé poselství nedostane mezi to publikum, které ho potřebuje slyšet?

Počkej chvíli...

Nezní ti něco z toho povědomě?

📌 Pracuješ na svém byznysu nějakou chvilku, ale máš problém s růstem svého e-mail listu.

📌 Nebo jsi možná úplný nováček a začínáš, a slyšela jsi, že bys měla mít e-mail list… jak s ním ale vlastně začít? (vítej technická noční můro!)

📌 Našla jsi nějaké strategie různě po internetu… ale buď jim nerozumíš a jsou zahlcující, nebo s nimi prostě nedokážeš držet krok (zvlášť, pokud se jich držíš, ale nevidíš výsledky).

📌 Víš, že bys něco měla posílat svému e-mail listu, ale nevíš co, kdy a jak.

📌 Vidíš ostatní, jak mluví o jejich e-mail listu a jak díky tomu prodávají a získávají klienty a říkáš si: Jak to sakra dělají?

Zkus si představit...

📌 Že konečně získáš prvních 100 nebo 1.000 odběratelů a budeš moci sebevědomě vypustit svůj první produkt.

📌 Že už se nebudeš cítit, jako bys tvořila jen tak do vzduchu, protože najednou budeš mít seznam odběratelů, kteří žerou tvůj obsah a těší se, co pro ně máš nachystaného.

📌 Že už na tebe neplatí algoritmy sociálních sítí, protože s e-mail listem se můžeš lidem připomenout kliknutím tlačítka kdykoliv chceš.

📌 Že získáváš odpovědi na odeslané e-maily od fanoušků, které zajímá, co děláš.

📌 Že na svém mobilu najednou vidíš upozornění, že si někdo koupil tvůj produkt poté, co jsi odeslala novou e-mailovou kampaň…

Dokáže e-mail list opravdu udělat takový rozdíl?

Ano.

Připravena začít tvořit
svůj e-mail list?

Možná ale namítneš…

“Co Facebook a Instagram?”

📌 Povím ti jednu ošklivou pravdu: nevlastníš své sledovatele na Facebooku, Instagramu nebo jiné sociální síti.

📌 I když máš tisíce fanoušků na Instagramu, tak dokud je nedostaneš na e-mail list, nemáš nad nimi skutečnou kontroluUps. #sorrynotsorry

📌 Sociální sítě můžou (a dělají to) měnit jejich politiku a algoritmy.

📌 Tedy ještě ztížit tvojí snahu o to, dostat se k publiku, na kterém tak usilovně pracuješ.

📌 Ale s e-mail listem? Nad tím máš absolutní kontrolu a ten list ti nikam neuteče. Takže i když Instagram změní algoritums, že jenom jeden člověk denně uvidí tvůj příspěvek, pořád budeš mít list lidí, kteří čtou tvé e-maily a kupují si tvé produkty.

📌 Ze všech aspektů, na které se při podnikání soustředíš ti e-mail list dá nejvíc svobody a kontroly.

📌 A místo toho, abys musela plánovat a vymýšlet příspěvky na sítě, můžeš vytvořit automatickou sekvenci e-mailů, která se doručuje sama. A i přesto pomocí ní buduješ tvou komunitu.

📌 Plus, věřím tomu, že obdržet e-mail je mnohem víc osobní, než číst příspěvek na Facebooku.

Ok, paráda... ta velká otázka ale zní...

Jak dostat lidi na e-mail list?

S radostí ti představuji...

online kurz 💛Královnou e-mail listu💛!

Video kurz pro online tvůrce a podnikatele, kteří chtějí budovat smysluplný vztah s jejich publikem pomocí e-mail listu, růst ve svém podnikání a žít život podle vlastních podmínek.

Co se naučíš v kurzu Královnou e-mail listu:

Základní kámen

Stavět se musí na základech, proto ti vysvětlím základní pojmy, které se s e-mail listem pojí a předvedu ti opravdu funkční způsob, jak na e-mail list dostat takové lidi, kteří se zajímají o to, co děláš.

Strategie

Bez té to nepůjde. Nechci, aby si se v tom plácala a dělala věci bezdůvodně, a házela tak čas zbytečně do koše. Chci, abys to nastartovala a začala díky e-mail listu přitahovat správné zákazníky a vydělávat peníze.

Techniky a postupy

Každý má perfektní návod na něco, ale já věřím, že pochopením principu zvládneš sama nastavit a začít využívat e-mail list ve svůj prospěch a pro rozkvět svého byznysu. I když v modulu Technické nebe samozřejmě popisuji postupy, které používám pro své podnikání já.

Obsah kurzu:

30+ výukových videí plných tipů a praktických ukázek.
(kliknutím na název modulu si zobraz jednotlivé lekce)

Jsem transparentní a proto bys měla vědět následující:

❌ V tomto kurzu tě nenaučím, co konkrétně psát do jednotlivých e-mailů, tedy tvorbu obsahu, nejde o copywriterský kurz. 
❌ Dále ti neukážu, jak pracovat s konkrétními poskytovateli, či jak tvořit stránky produktů u různých platforem. 
❌ V 6. modulu poskytuji návody na řešení, která já sama používám při svém online podnikání a e-mail marketingu. 
❌ Jde především o návody na použití MailerLite, Elementoru a další. Není v mých silách ukázat veškerá řešení, která v dnešní době existují.
❌ V ceně není můj čas a konzultace se mnou.

Připravena začít tvořit
svůj e-mail list?

Po dokončení tohoto kurzu...

📌 Budeš mít minimálně 200 nových odběratelů, kteří jsou zapálení pro to, co děláš a těší je otevírat tvé e-maily a kupovat tvé produkty.

📌 Se přestaneš cítit neviditelná, protože budeš mít desítky lidí, kteří zbožňují, co děláš a tvoříš.

📌 Budeš vědět, jaké e-mailové sekvence si nastavit, abys mohla své odběratele opečovávat na autopilota.

📌 Přestaneš se bát technologií, které s e-mail listem souvisejí, protože ti ukážu, jak to dělám já a jak jednoduché to může být i pro tebe.

📌 Zjistíš, že ty to sakra dokážeš! Protože když to dokážou ostatní, tak proč ne ty?

Ptáš se, co bonusy?

Tak ty mám!

📌 Přesná kopie mé 12 krokové e-mailové prodejní sekvence, doslova se mi podíváš přes rameno, co píšu do mých e-mailů v této sekvenci. Budeš se tak moci inspirovat v tom, co psát.
Hodnota – k nezaplacení.

📌 Přesná kopie mé „vyživovací“ e-mailové sekvence, kterou zasílám těm, kteří si zakoupí můj e-book. Tedy ukázka toho, jak můžeš pojmout svůj příběh v e-mailech a přiblížit se publiku.
Hodnota – k nezaplacení.

📌 Canva Lead Magnet šablony pro tvorbu krásných lead magnetů, kterými přitáhneš ty správné odběratele.
Hodnota 997 Kč.

📌 Dvě bonusová videa – Ukázka reálných lead magnetů a Ukázka konkrétních e-mailových sérií.

📌 Kurzem tě budou doprovázet úžasné pracovní sešity, abys z toho vytřískala co nejvíc 👑.

Tento skvělý kurz je kompletní návod, jak ovládnout e-mailing a nejen to. Je v něm i spoustu informací jak a kde e-maily sbírat, jak si vytvořit magnet, jaké e-maily psát, strategie… A hlavně nejen teorie, ale i praktické ukázky s tvorbou formulářů, propojováním apod, aby vše dobře fungovalo. Chcete se stát královnou e-mailingu a začít díky tomu vydělávat? Jděte k Verče, všechno vás naučí.

Linda Blechová

virtuální asistentka
Velmi pěkný a praktický kurz pro všechny, kteří chtějí dělat e-mail marketing. Je strukturovaný a systematicky uvádí do problematiky, včetně příkladů a technických postupů. Vysvětluje teorii, ale uvádí i dost užitečných tipů, takže se hodí jak pro úplné nováčky, tak i ty, kteří už něco v této oblasti podnikali. Ačkoliv kurz tvoří víc, jak 20 video prezentací, tak to hezky odsýpá a vždycky jsem se těšila, co se dozvím v další části. Celý kurz tak nezabere spousty času, ale člověk se dozví hodně užitečných informací. Mně dodal odvahu se konečně pořádně opřít do newsletterů pro naše eshopové zákazníky. Nerada se pouštím do něčeho, o čem toho vím jen velmi málo, ale díky Veronice vím, co a jak. Teď to jen musím všechno připravit a spustit. Takže za sebe určitě doporučuji. Opravdu jsem ráda, že jsem kurzem prošla, už teď mě to posunulo dál.

Petra Supová

projektova manažerka na rodičovské
Super kurz pro všechny info podnikatelky, které neví, jak správně začít s emailingem.
Po tomto kurzu budete naladěni do toho skočit po hlavě!
Vše jasně a srozumitelně vysvětleno, doporučuji.

Veronika Tomanová

Online kurz Královnou e-mail listu mě velmi zaujal. Tedy, nejdřív jsem si říkala, co v něm může být jiného o mail-listech než to, co už dávno vím a používám. Navíc mám představu, že tato metoda spamování lidí je již zastaralá a neefektivní. Jelikož ale Verču znám a vím, že každý její kurz mi byl velmi nápomocný, šla jsem do toho. A řeknu vám, opět nezklamala. Už v průběhu mě namotivovala a rozpřemýšlela. Vymyslela jsem nám dalších 5 různých variant, kudy se při komunikaci s fanoušky ubírat. Navíc, jak u Verči bývá zvykem, ukáže i přesný návod CO a JAK nastavit. Takže to zvládnete sami, tedy s Verčou, i bez IT podpory. Tím mi ušetřila čas i peníze. Navíc mě dokopala k aplikování nových online komunikačních nástrojů, které mě dříve ani nenapadly. Za mě, super investice!

Veronika Pavelková

koučka a terapeutka

Kurz je perfektně strukturován, snadno se v něm orientuje, ke každému videu je také prezentace a má spoustu pracovních listů! A těch nápadů, které mi autorka vnukla! A prozření! Mám snad tisíc nápadů na různé magnety, na prodejní strategii, na budování vztahů s klientkami… Je naprosto k nezaplacení a já z něj vycházím s hlavou přeplněnou nadšením a odhodláním a hlavně jasnou vizí, co od mého email marketingu očekávám! Stala jsem se Královnou e-mail listu. Děkuji!

Iveta Nejezchlebová

autorka ručně ilustrovaných diářů

Ale pozor!

Nekupuj tento kurz, pokud nejsi připravená se ušpinit a makat...

Kurzem Tě provede...

Veronika Ježíková

blogerka, online podnikatelka a tvůrčí duše
Do e-mail marketingu jsem se pustila nepolíbená na začátku roku 2019, kdy jsem se registrovala u MailerLite a vytvořila svůj první lead magnet – krátký e-book s rady a tipy, jak na Instagram. (Tehdy jsem ještě nevěděla, že se tomu říká lead magnet).
 
Bez jakékoliv strategie.
Zapsali se o něj lidi? Ano.
Věděla jsem, co s nimi dál dělat? Ne.
 
Od té doby neúnavně pracuji a testuji různé metody a strategie, jak navazovat s odběrateli hlubší vztahy a hlavně jak získávat na e-mail list ty správné lidi. Tedy ty, kteří se zajímají o to, co dělám.
 
Proto vznikl tenhle kurz, abych ti ušetřila čas a peníze, abys nemusela střílet naslepo. Abys mohla rovnou získávat ty správné kontakty, kteří se zajímají o to, co děláš. A mohla je tak měnit v nové zákazníky a klienty.

Připravena začít tvořit svůj e-mail list?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.