POZOR! E-book v prodeji POUZE do 31. ledna 2021!

JAK NAPSAT A PRODAT E-BOOK​

Kompletní průvodce, který vás provede od výběru jedinečného téma, přes automatizaci prodeje, propagaci e-booku až ke sběru kontaktů pro e-mail marketing. Jednoduše a lehce.​

E-book jako cesta k online podnikání

Prodej e-booků je nejlepší způsob, jak si vytvořit téměř pasivní příjem z online podnikání. Ukážu vám, jak na to!​

Objevte své téma​

Pomocí cvičení zjistíte, jaké téma je to vaše. Pro e-book i online byznys. Pro všechny, kteří budují své podnikání.

Tvorba e-booku​

Objevte můj jedinečný postup, díky kterému tvořím všechny své digitální produkty. Zjistíte, co to e-book je, jak funguje a jak ho napsat. Díky tomu bude i vaše tvorba brnkačka.

Automatizovaný prodej​

Nastavíte si automatizaci prodeje e-booků tak, aby web makal za vás, zatímco vy budete popíjet čaj nebo sportovat.

Radost z prodeje a sdílení...

Sdílení na sociálních sítích může být dost záludné. Jak sdílet váš e-book se světem, aniž by to vypadalo jako spam? Jak v lidech vzbudit touhu po vašem produktu? Předám vám své zkušenosti.

O mně

Když jsem napsala a vydala svůj e-book „Jak jsem začala vydělávat jako online tvůrce“, věděla jsem, že chci lidem dát i ucelený návod, jak vytvořit jejich digitální produkt. Protože to byl již druhý e-book, který jsem uvedla do prodeje, chtěla jsem vytvořit návod v kostce.

Psaní e-booků není jen o napsání textu, je potřeba znát věci okolo – jak e-book dostat do povědomí lidí, jak na automatizovaný prodej, proč mít web a co na něm… A tak vznikl e-book „Jak napsat a prodat e-book“. Nakonec je z něj velmi podrobný postup, jak e-book vypustit do světa. Prostě návod v kostce.

104 stran

8 bonusů

1 návod v kostce

V e-booku najdete:

Jak na grafiku​

Nemusíte být profík, aby váš e-book vypadal k světu. Předám vám své know-how, ať vidíte, že to jde jednoduše. Včetně tipů na grafické zpracování.

Tvorba prodejní stránky​

Aby zákazník e-book s radostí koupil, je potřeba prodejní stránku vymazlit. Ukážu vám, jak na to.

Vaše osobní webovky​

Vlastní stránky jsou jako portfolio – plníte je obsahem a budujete si jméno ve své oblasti. Využijete je pro šíření povědomí o své značce i pro prodej e-booků.

Říkají o e-booku:

Jak napsat a prodat e-book je jasný a stručný návod, jak postupovat pro mě v naprosto do té doby v neznámém prostředí. Dlouho jsem odkládal se pustit do nastavování prodeje e-booků. Díky Veroničině pracovnímu postupu se nejen neztratíte, ale budete naprosto přesně vědět kam, a kdy kliknout. Takže i takový IT nespecialista jakým jsem, zvládl nastavit celý proces prodeje napoprvé! Ještě jednou díky. Investice do tohoto e-booku se mnohonásobně vrátí. Minimálně na desítkách hodin vlastních pokusů a omylů a hlavně na ušetřené energii, kterou můžete napřít tam, kam potřebujete a chcete.

– Petr Pavelka

E-booky jsou pro mne známá věc. Sama je pro své klienty vytvářím, a tak mne zajímalo, co nového se dozvím v tom od Verči. Její e-book „Jak napsat a prodat e-book“ je nadupaný mnoha informacemi navíc. Našla jsem v něm spoustu rad a tipů, dozvěděla jsem se více o celém prodejním postupu a připomněla si znalosti z marketingu. Verča e-book napsala čtivě a dala si záležet na nadupaném obsahu. Oceňuji pracovní listy a její zkušenosti, které se čtenářem sdílí. Rozhodně je to kvalitní zásoba informací, plná praktických rad – co dělat před napsáním, co při samotném psaní a co po dokončeném ebooku. Doporučuji všema deseti.

– Lucie Samková

POZOR! E-book v prodeji POUZE do 31. ledna 2021!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Ing. Veronika Ježíková
verca@nabloguzalezi.cz
www.nabloguzalezi.cz
www.veronikajezikova.cz

© 2020 Veronika Ježíková – Všechna práva vyhrazena.

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů