jak napsat a prodat e-book

VÝBĚR TÉMATU // POSTUP TVORBY // NASTAVENÍ AUTOMATIZOVANÉHO PRODEJE // PROPAGACE // E-MAIL MARKETING // SALES FUNNEL // PRACOVNÍ SEŠITY

Jak napsat a prodat e-book je kompletní průvodce, který vás provede cestou od výběru tématu po propagaci a sběr kontaktů do e-mail listu. Naučím vás, jak e-booky prodávat automatickým procesem, zatímco se třeba koukáte na Netflix. I když ještě nemáte živnostenské oprávnění, můžete pomocí tohoto e-booku začít tvořit e-booky a těmi rozšiřovat svůj e-mail list. A až se do podnikání dáte naplno, budete mít kompletní návod, jak e-booky začít prodávat.

Téma vašeho e-booku

Výběr tématu se odvíjí od toho, v jakém oboru budujete svůj online byznys a značku. Pomocí pár cvičení vám pomůžu, jak vybrat obojí. Téma byznysu i téma e-booku.

Úloha vlastních stránek

Vlastní stránky jsou jako vaše online portfolio, které plníte vlastním obsahem a budujete si jméno ve své oblasti. Pomocí stránek si budujete svojí značku.

Postup tvorby e-booku

Vytvořila jsem si svůj vlastní postup, pomocí kterého tvořím všechny své digitální produkty. Říkám mu obecný postup tvorby a díky němu je tvorba celkem brnkačka.

Automatizovaný prodej

Pomocí vhodně zvolených nástrojů lze nastavit prodej e-booku tak, aby byl zcela automatizovaný a z vás se nestal otrok prodeje. Ukážu vám, jak vše nastavit.

Tvorba prodejní stránky

Prodejní stránka je prezentací vašeho e-booku. Zákazník se na ní rozhoduje, jestli koupí, či nikoliv. Ukážu vám pár věcí, které na vaší stránce nesmí chybět.

Tvorba e-mail listu

E-mail list je nedílnou součástí online byznysu. Proto vám ukážu, jak ho můžete začít budovat a jak na něj dostat ty správné lidi, kteří se o váš produkt zajímají.

Jak propagovat e-book

Sdílení na sociálních sítích může být dost záludné. Jak sdílet, aniž by to vypadalo jako spam? Jak v lidech vzbudit touhu po vašem produktu? To vám ukážu.

Grafické zpracování e-booku

Mnoho lidí si myslí, že musí být grafický profík nebo si ho najmou, aby mohli vytvořit e-book. Opak je pravdou a uvidíte, že jak jednoduše jde e-book vytvořit.

JAK NAPSAT A PRODAT E-BOOK

Po dobu svého blogerského působení jsem vytvořila dva prodejní e-booky a několik e-booků zdarma. Nasbírala jsem mnoho zkušeností s tím, jak vlastně e-booky tvořit a jak zautomatizovat jejich prodej. Zautomatizovat ho tak, aby se z toho stal můj pasivní příjem.

Pasivní příjem, o který se čas od času starám, jako o takovou svojí zahrádku, ve které si pěstuji své peníze. Tento e-book považuji jako kompletní návod v kostce, jak i vy můžete začít tvořit své vlastní e-booky a hlavně jak můžete pomocí vybraných mechanismů a nástrojů zautomatizovat jejich prodejní proces.

E-book pokrývá oblasti od výběru tématu pro vaše online podnikání a výběr tématu pro e-book, postup tvorby a jeho zpracování do PDF. Důležitou a obsáhlou součástí je popis automatizovaného prodeje. Nechybí ani rady na propagaci či tvorbu prodejní stránky. A mnoho dalšího, včetně několika pracovních sešitů.

jak napsat a prodat e-book

Veronika Ježíková

autorka e-booku

Když jsem napsala a vydala svůj e-book Jak jsem začala vydělávat jako online tvůrce, věděla jsem, že ho budu chtít víc větvit a dát zájemcům ucelený návod, jak tvořit ten který digitální produkt. Byl to v pořadí již druhý e-book, který jsem uvedla do prodeje, a proto pro mě nebyl problém vytvořit návod, který v kostce ukáže, jak vytvořit e-book a nastavit automatizovaný proces jeho prodeje. Nakonec z toho vzniknul opravdu velmi podrobný postup, jak e-book vypustit do světa.

Psaní e-booků je pro mě něco jako vášeň – když najdu to správné téma. Poté dokážu psát hodiny v kuse a vytvořit něco, co dá hodnotu druhým. Není to ale jenom o napsání e-booku. S celým procesem se pojí spoustu věcí jako automatizace prodeje, sběr kontaktů potenciálních klientů, nastavení různých propojení a další. A o tom všem píši ve své nové publikaci.

0
stránek
0
bonusů
0
návod v kostce

Co v e-booku najdete:

Co to vlastně je e-book.

Jakou roli při online podnikání a tvoření digitálních produktů hrají vlastní stránky či blog.

Jak si vybrat své podnikatelské téma a proč je to vůbec důležité.

Výběr tématu pro e-book.

Jak vytvořit e-book za pomoci obecného postupu tvorby e-booku.

Tipy na psaní e-booku a jeho grafického zpracování do PDF.

Jak nastavit automatizovaný proces e-booku pomocí vybraných nástrojů.

Jak by měla vypadat prodejní stránka pro váš e-book.

Důležitost propagace e-booku a také jak propagovat.

Jakou roli v online podnikání hraje e-mail marketing.

Jak funguje sales funnel - prodejní trychtýř.

Několik bonusů a pracovních sešitů.

Jaké jsou extra bonusy k e-booku:

Tisknutelné černobílé PDF, které je pro vaše vytištění a dopisování poznámek apod.

Pracovní sešit – obecný postup tvorby e-booku.

Pracovní sešit – hledání zaměření pro stránku / blog / online podnikání.

Pracovní sešit – check list pro online podnikání.

Pracovní sešit – knihovnička zdrojů.

Pracovní sešit – téma e-booku.

Pracovní sešit – píšeme e-book.

Pracovní sešit – přehled nákladů.

Vstup do soukromé Facebook skupiny Tvoříme e-booky a jiné online produkty

Sleva 45 % na všechny mé online produkty.