STAŇ SE ONLINE TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA

A VYDĚLÁVEJ PRODEJEM VLASTNÍCH ONLINE PRODUKTŮ

PRŮVODCE PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ VYDĚLÁVAT VLASTNÍMI ONLINE PRODUKTY

E-BOOKY // ONLINE KURZY // WEBINÁŘE // ONLINE PODNIKÁNÍ

Prodej online produktů, vidím jako nejjistější a nejsnadnější způsob, jak si začít tvořit příjem z online podnikání a blogování. Tento e-book vám ukáže nové možnosti, jak si začít vydělávat pomocí prodeje online produktů.

Online produkty

Prodej online produktů je nejjistější způsob, jak si podle svých podmínek začít vydělávat peníze online. Ukážu vám, jaké online produkty můžete začít tvořit a nabízet. Mimo jiné jsou to e-booky a online kurzy.

Vlastní portfolio

S prodejem online produktů souvisí i tvorba vašeho online portfolia. Proto nechybí ani povídání o tom, jak je důležité založit si vlastní stránky, kde budete prezentovat své know how ve vaší oblasti.

E-mail marketing

E-mail marketing je nástroj, díky kterému můžete kliknutím tlačítka získat nového zákazníka. Jde o důležitý nástroj, který návštěvníky vašich stránek či sociálních sítí může proměnit v zákazníky.

Tvorba online produktů

Ač se to může zdát děsivé, tvořit online produkty není žádná velká věda, stačí jenom umět, jak na to. Pomocí mého obecného postupu vám ukážu, jak si při tvorbě nebudete muset rvát vlasy.

Ideální klient

Když nevíte, pro koho tvoříte, jak můžete vůbec něco vytvořit? Proto se v jedné části e-booku zaměřuji i na to, jak najít vašeho ideálního klienta.

Podnikatelské téma

Když nevíte, o čem tvořit, jak můžete začít tvořit? Aneb nechybí ani návod, jak najít své téma, své zaměření.

Jak jsem začala vydělávat jako online tvůrce

a jak můžete začít i vy

E-book Jak jsem začala vydělávat jako online tvůrce (a jak můžete začít i vy) má 100 stránek se vším potřebným, co potřebujete vědět, pokud chcete začít vydělávat pomocí online produktů. Nejde jen o teorii, ale ukážu vám i mnoho konkrétních praktických cvičení, která pomůžou na vaší cestě.

Zejména jak si určit, kdo je vlastně vaším potenciálním klientem a jak zjistit své zaměření pro online tvoření, jaké typy produktů chcete tvořit a jak je důležité budovat si e-mail list.

Veronika Ježíková

autorka e-booku

Když jsem v září 2016 nastoupila do první práce, byla jsem doslova unešená. Akorát jsem dodělala VŠ a modlila se, abych nezůstala příliš dlouho na úřadu práce. Byla jsem proto v sedmém nebi, že mě vzali. Postupem času jsem se vypracovala tak, že jsem měla i super peníze. Jenže. Čím dál tím víc jsem se tou prací cítila nenaplněná. Připadala jsem si tam jako robot, co ráno přijde, vyplní tabulky v excelu a po osmi hodinách jde domů.

Necítila jsem vnitřní uspokojení. Věděla jsem, že tohle nechci dělat dalších 40 let. Na druhou stranu jsem měla svůj koníček. Vždycky mě totiž bavil online svět – blogování, sociální sítě, tvoření na internetu, jeho prozkoumávání, vytváření něčeho hodnotného. Začala jsem kromě svého blogu tvořit i online produkty a vydělávat si jejich prodejem. A vás chci naučit totéž.

7,123 Kč

za 1. měsíc prodeje produktů

365 dní

zkušeností

100

stran

1

život měnící e-book

POMOCÍ E-BOOKŮ A ONLINE KURZŮ POMÁHÁM OSTATNÍM.

Co v e-booku najdete:

Jak jít za svým snem

Kdo je online tvůrce

Jak se stát online tvůrcem

Jaké existují online produkty, které můžete tvořit

Další způsoby, jak vydělávat online

Jak vytvořit online produkt

Automatizace prodeje online produktů

Praktická část e-booku:

Jak najít ideálního klienta

Jak najít své téma

Rozšiřování e-mail listu pomocí produktu zdarma

Obecný postup tvorby online produktu

ZAČNĚTE JAKO JÁ VYDĚLÁVAT PRODEJEM ONLINE PRODUKTŮ

Můj e-book je pro vás, pokud:

Vás baví online svět

Dovedete si představit, jak tvoříte hodnotu pro druhé

Toužíte někomu díky vašemu příběhu změnit život

Chcete si plnit své sny

Máte touhu pomáhat druhým

V e-booku vás ovšem nenaučím:

Jak konkrétně vytvořit ten který online produkt

Jak si založit vlastní stránky nebo obsluhovat e-mail marketingové nástroje

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.