MÍSTO, KDE SE ŽENY SPOJUJÍ, BUDUJÍ SVŮJ BYZNYS A SPOLEČNĚ ROSTOU

„Věříme v sílu spolupráce a podporu komunity.
Sdílíme hodnoty, pomáháme si a oslavujeme naše úspěchy.
Buď jednou z nás!“

DÍVEJ, CO NA TEBE V KLUBU ČEKÁ:

HODNOTNÝ OBSAH:

Tematické e-booky, exkluzivní články, videa i kurzy – vše na jednom místě. Naše znalosti, zkušenosti, životní lekce a příběhy ti budou inspirací i návodem. Tak, abys mohla svou vizi přetavit v úspěšné podnikání.

JEDINEČNÉ KNOW-HOW:

E-mail marketing, sociální sítě, online podnikání, automatizované procesy či osobnostní rozvoj – ve všem ti pomůžeme. Vysvětlíme ti, jak vybudovat své jméno, získat publikum a přitáhnout zákazníky. Úspěch stavíme na 6 pilířích: Téma a poslání, Publikum, Příjem, Nástroje, Komunita a Růst.

PODPORA:

Víme, že nejen začátky jsou těžké. I na úspěšné cestě přichází pády – proto si navzájem pomáháme. Jsme ženy, jako jsi ty. Budujeme svůj online byznys za cílem finanční svobody. Chytáme příležitosti za pačesy a neustále rosteme. Víme, že jen tak můžeme být úspěšné.

SOUKROMÁ FB SKUPINA:

Místo, kde najdeš podporu, zpětnou vazbu na svou práci i pořádnou dávku energie. Sdílíme své úspěchy i neúspěchy, radíme si a podporujeme se navzájem. Pravidelně se setkáváme při online koučinku, sdílíme zážitky či popíjíme online kávu.

Kdo za Klubem stojí?

Jmenuji se Veronika a věřím v jednoduché a funkční nástroje, které ti pomůžou k rozběhnutí online podnikání, případně blogu, který bude vzkvétat. Díky kterému i ty nastartuješ tvůj online byznys a najdeš tvé pravé já. Aby ses mohla konečně cítit co nejlíp a být svou vlastní paní a šéfkou.

Jsem holka, která se narodila v 90. letech 20. století v jednom okresním městě severních Čech jako druhé dítě. Často o sobě tvrdím, že jsem tak trochu mimo. Jako bych se narodila do jiné doby. Jsem totiž ráda doma a nejsem stavěná pro to, abych chodila dalších 40 let do zaměstnání. Není to pro mě. Proto jsem se rozhodla přetavit svou vášeň v online svět, blogování a tvoření ve svojí práci. Práci, která je zároveň mojí zábavou.

Proto vznikl Klub byznys blogerek, abych sou vášeň mohla předávat dalším úžasným ženám.

Co o Klubu říkají členky?

Do Klubu byznys blogerek jsem vstoupila, protože jsem potřebovala postrčit a poradit u technických věcí a více se dozvědět o funkcích a možnostech jak vyladit web a více proniknout do tématu. Jsem absolutní začátečník a extrémně netechnický typ. Překvapilo mě, kolik obsahu v Klubu najdete. Vše je přehledné a parádně zpracované. Veronika Vás provádí od samotných základů tvorby webu až po nastavení jednotlivých prodejních nástrojů a podobně. Klub je nabitý hodnotnými informacemi, které usnadní v mnoha ohledech práci a hlavně čas. Vstup do Klubu byla pro mě jedna z nejlepších investic.

Petra Pfeiferová
poradce pro výživu, průvodce
www.fitmamimi.cz

Překvapilo mě, jak je klub hezky zpracovaný. Vše je přehledné a dobře vysvětlené. Zkoušela jsem i pracovní listy a jsou skvělé – mnoha lidem určitě pomůžou. Jde o příjemné místo, kde se budete rádi učit novým věcem.

Irena Chomová
blogerka
www.cestamagie.cz

Pokud hledáte cestu, kudy začít své internetové podnikání, Verčin Klub pro vás může být tou pravou volbou. Spousta materiálů seřazených do postupného kurzu, který vám pomůže od úplného začátku s nalezením toho správného téma, až přes první kroky na webu, budování publika a produktu. Součástí je také skupina na FB, kde je milý ženský kolektiv, se kterým můžete rozebírat jak své úspěchy, tak i strasti ohledně podnikání. A samozřejmě vše zůstává mezi děvčaty

Lucie Friedelová

Už při první návštěvě virtuálního Klubu jsem našla spousty užitečných informací, které mi pomáhají si vyjasnit strategii, inspirují mě a posouvají mě dál. Navíc oceňuji, že je vše na jednom místě. Jsem opravdu moc ráda, že jsem rozhodla být součástí a těším se až všechny znalosti převedu do svého online podnikání.

Kristýna Novotná
fitness instruktorka a osobní trenérka sebeVĚDOMÍ
www.mindfulstyle.cz

NEVÁHEJ A POJĎ DO TOHO S NÁMI.
DÍKY ČLENSTVÍ ZÍSKÁŠ:

Nejčastější otázky:

Pro všechny ženy, které se chtějí naučit podnikat na blogu a vybudovat si díky němu úspěšný byznys. V klubu jsou ženy z celé řady oborů a odvětví. Najdeš zde nespočet témat: Osobní rozvoj, jógu, koučink, hygge, marketing, kreativní a grafické služby, copywriting či práva žen. Jsou mezi námi úspěšné podnikatelky, maminky na mateřské dovolené či začínající blogerky – a každá z nás přináší do klubu něco nového.

Ano, určitě! Uvnitř klubu získáš nástroje a návody, jak si založit blog a jak začít blogovat. A pokud Tě blogování zrovna hned neláká, naučíš se v Klubu i mnoho jiných způsobů, jak se dá podnikat online bez blogu.

Jistě! Materiály a cvičení v Klubu Tě nasměrují správnou cestou tak, abys objevila své téma a poslání.

Klub byznys blogerek je měsíční členská komunita, což znamená, že členství platíš jednou měsíčně.

Členství můžeš kdykoliv zrušit. Stačí nás informovat alespoň 5 dní před dalším fakturačním obdobím, aby ti nebyl účtován další měsíc. Peníze za členství se nevrací. Zůstane ti přístup do konce zúčtovacího období a pak bude odebrán.

S žádostí o zrušení členství nás prosím informuj na e-mail verca@nabloguzalezi.cz.

Pokud se rozhodneš zaregistrovat prostřednictvím měsíčních plateb, bude tvá první platba splatná v den registrace. Od té doby ti bude každý měsíc účtován v den, kdy ses zaregistrovala.

Např. zakoupíš členství k 5. květnu 2020, další platba proběhne 5. června 2020 apod.

Platit lze příkazem k úhradě bankovním převodem nebo stržením částky z platební karty zadané při první platbě.

Zkontroluj si své e-mailové složky jako Hromadné, Spam či Propagace. Pokud chceš mít jistotu, že se ti žádný e-mail neztratí, přidej si nás do kontaktů.

Pokud do 24 hodin od zaplacení členství neobdržíš přihlašovací údaje, napiš na verca@nabloguzalezi.cz.

Nemusíš, ale členství v soukromé skupině na Facebooku pro členky Klubu výrazně doporučujeme. Na webovém rozhraní jsou k dispozici teoretické materiály a tréninky. Ve skupině pak její členové mohou společně rozebírat teorii, aplikaci do praxe, diskutovat, pomáhat si, radit apod. Při nevyužití skupiny sama sebe připravíš o plný zážitek z Klubu.

Máš nějaký dotaz? Neváhej napsat na verca@nabloguzalezi.cz.