.

Hej, zdravíčko!

Jmenuji se Veronika a jsem zakladatelkou a duší stránky Na blogu záleží, jednoho z nejrychleji rostoucích online blogů na téma blogování a online podnikání pro ženy z České a Slovenské republiky.

Zní to hustě, co? Ale neboj, jsem jako ty, majitelka a správkyně Facebook stránky, kterou používám ke svému blogování a podnikání.

Na blogerské scéně se pohybuji už víc, jak 10 let. A za tu dobu jsem se toho o blogování hodně naučila. Proto jsem si jednoho dne řekla, že svou vášeň pro začnu předávat dál a pomáhat tak druhým.

Ruku v ruce s blogováním se pojí i sociální sítě, kde se pohybuji prakticky každý den.

Proto vznikl Nakopávač sociálních sítí – 100 + 1 nápadů na příspěvky, které zaujmou. Vím totiž jaké to je, když se člověk ztrácí v tom, jak vlastně lidi na sociálních sítích zaujmout.

Tento bezplatný nakopávač je tvořený 101 nápady k nakopnutí tvé Facebook stránky, skupiny či Instagramu. Pokud bojuješ s nedostatkem nápadů, je tohle právě to pravé, co ti pomůže.

Doufám, že ti nakopávač pomůže a že tě navede tou správnou cestou.

Začni tvořit takové příspěvky, které budou mít dosah a budou tvé fanoušky bavit. Tím získáš jejich přízeň zcela přirozenou cestou a oni se jednoho dne mohou stát tvými zákazníky. Zcela přirozeně.

A co dál?

Omrkni nové články na blogu:

Sleduj mě a blog na sociálních sítích:

Copyright © 2020 | Na blogu záleží