VOLBA PERFEKTNÍ NABÍDKY // AUTOMATIZOVANÉ NÁSTROJE // POTENCIÁLNÍ ZÁKAZNÍCI

Lámete si hlavu s tím, co je to vlastně ten e-mail list a proč byste ho měli mít? Nevíte, jak začít správně sbírat kontakty do vašeho listu a příčí se vám prosté "přihlaste se k odběru"? Přemýšlíte nad tím, jak svojí nabídku sdílet a jak se o svůj e-mail list starat dál?​

Každý má co nabídnout

Ukážu vám, že i ve vás třímá ta správná nabídka, kterou můžete začít sdílet online a budovat si tak e-mail list a s ním databázi potenciálních klientů.

Ten správný sběr kontaktů

V kurzu se naučíte, že existuje mnohem lepší způsob, jak sbírat e-maily do své databáze, než prosté PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK.

Sdílení nabídky

Pomocí jednoduchých návodů můžete začít sdílet svojí vlastní nabídku prakticky na všech sociálních sítích, které využíváte.

Budoucí strategie

Po absolvování kurzu pro vás nebude problém připravit si budoucí e-mailovou strategii a naplánovat e-maily pro své kontakty na celý měsíc.

ONLINE KURZ Z NULY NA 100

Online kurz nejen pro blogerky, který pokrývá základy tvorby e-mail listu. Kurz je koncipován tak, aby vás provedl od prvotní otázky, proč vlastně tvořit e-mail list, po fázi tvorby vlastního produktu a rozšiřování e-mail listu. K budování vlastní e-mailingové strategie a pochopení, proč je e-mail marketing tak mocným nástrojem.

Líbí se mi myšlenka, že máme vytvořit víc než jen obyčejný newsletter a že kladeš důraz na to, že je dobré mít něco, co můžeme nabídnout našim odběratelům. Dobrá je i tvá snaha pomoct účastníkům kurzu najít to něco, co mohou nabídnout. Jsou to jednoduché tipy, po kterých následují konkrétní příklady – a to všechno nutí se zamyslet a inspiruje při tvorbě vlastní originální nabídky. Ukazuješ, že vytvoření první nabídky nemusí být vůbec komplikované, právě naopak – a to je fakt, který motivuje. Proto není vůbec těžké pustit se do denního úkolu. Právě naopak.

- Janka

Veronika Ježíková

autorka online kurzu

Jsem obyčejná holka ze Severních Čech, která miluje blogování a učení se o něm. Na svých stránkách učím, jak se dá pomocí blogu a online tvoření vydělávat. A nedílnou součástí toho procesu je i zapojení e-mail marketingu do mé strategie.

Tento online kurz vznikl, abych mohla jiné naučit, jak efektivně začít budovat síť kontaktů a e-mail list. E-mail list, který se jednou může klidně stát hlavním zdrojem vašich příjmů. Protože každého zájemce o váš obsah můžete vhodně cílenou strategií změnit v platícího zákazníka.

Kurz jsem natočila jako odrazový můstek pro všechny, kteří chtějí e-mail marketing zapojit nejen do blogování, ale do online byznysu obecně. Jenom třeba ještě nevědí, jak úplně začít a jak ty kontakty sbírat.

0
minut videí
0
lekcí
0
bonusových videí
0
budoucích odběratelů

Co se v kurzu naučíte:

Jak dokáže e-mail marketing podpořit vaše blogování a váš byznys

Jak zvolit tu perfektní nabídku pro vaše publikum, pomocí které budete rozšiřovat a tvořit svůj list

Jak vytvořit přihlašovací formulář a potvrzující e-mail

Jak efektivně vypustit vaší nabídku do světa

Další práce s e-mail listem poté, co vypustíte nabídku a lidé se o ní začnou hlásit

Tvorba e-mailového plánu

Co absolvováním kurzu získáte:

Přehled a znalosti potřebné k rozvoji e-mail listu

Návod, jak efektivně sdílet vaší nabídku

Vědomosti, jak podpořit své blogování a potenciální online byznys

Nechybí ani něco navíc:

Základní přehled e-mail nástroje MailerLite

Jak vytvořit přihlašovací formulář v MailerLite

Jak vytvořit automatickou workflow v MailerLite

Jak vytvořit stránku pro váš produkt v MailerLite

Jak vytvořit a odeslat e-mail v MailerLite

Znalostní knihovnička